Recanto Da Crys
| Wi-Fi | Luftkonditionering | Husdjur Husdjur tillåtna |
Villan Recanto Da Crys Maricá med 1 sovrum erbjuder närhet till turistattraktioner, till exempel Galeria R1, som ligger cirka 4 km bort.
Den här villan med 2 badrum ligger också inom 10 minuter med bil från Nossa Senhora da Saude Chapel.
Denna villa har också utsikt över trädgården.
Gästerna erbjuds köksredskap i ett komplett kök.
- Lokala sevärdheter
- Galeria R14700 km
- Flygplatser
- Santos Dumont flygplats59 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
Mat och drycker
- Köksgeråd
Aktiviteter och avkoppling
- Grill faciliteter
På rummet
- Luftkonditionering
- Sittgrupp
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Erbjuder villan Recanto Da Crys ett kök?
Villan Recanto Da Crys har ett komplett kök med köksredskap. - ❓
Vilken utsikt erbjuds i villan Recanto Da Crys?
Utsikten över trädgården erbjuds till gästerna i villan Recanto Da Crys. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i semesterbostaden?
Gästerna i semesterbostaden kan enkelt nå Galeria R1 och Nossa Senhora da Saude Chapel, som ligger inom 10 minuter med bil från boendet respektive 4 km bort. - ❓
Finns det en trädgård tillgänglig i villan Recanto Da Crys?
Gästerna i villan Recanto Da Crys kan njuta av en privat trädgård som erbjuder ett brett utbud av bekvämligheter, till exempel balkong.